דברי הנשיא והיו״ר

דבר הנשיא

LR_izhar
יזהר קנה, רו"ח
נשיא לשכת רואי חשבון בישראל

חברות וחברים יקרים, 
כמידי שנה, באביב, אנו שמחים לבשר על כנסי אילת הפותחים את הקיץ בלשכה... אלפי חברים ובני המשפחה המורחבת, יורדים כולם לעיר הדרומית לחגוג את שנת ה- 36 לכנס אילת. 
השנה, תהא ההנאה כפולה:

במישור המקצועי- אין ספק שהכנס שהתקיים בשנה קודמת, העמיד רף גבוה של דרישות וציפיות. די אם אזכיר את המושבים המלאים, הנושאים האקטואליים, המנחים שנבחרו בקפידה ואת שורת נושאי התפקידים מכנסת ישראל ונושאי תפקידים בכירים במשק במגזר הציבורי והפרטי , שהתפנו והגיעו. המשוב שקיבלנו בסיום הכנס, אתגר אותנו לא מעט לשמור על רמת החלק המקצועי ועוד קצת...

 בכנס זה בחרנו את הדמויות הציבוריות מהשורה הראשונה, כאלו שבאמת חשוב שישתתפו ויצהירו מעל בימת הכנס שלנו על שיתוף הפעולה וחשיבות הלשכה בתהליך קבלת ההחלטות בנושאים הכלכליים במשק. בבחירת הנושאים נתנו דגש למכלול שלם של נושאים אקטואליים הן מהחקיקות האחרונות והן מההתפתחויות בחיי הכלכלה הישראלית מהשנה האחרונה.

משוב טוב ולא פחות חשוב היה לקבל מהתקשורת – עיתונאים ומסקרי דעת קהל שהשתתפו בכנס קודם וסיקרו רבים מבין המושבים המקצועיים, הביעו את רצונם להשתתף גם בכנס זה, דבר, המעיד לא מעט על העניין המקצועי והחדשותי שקהילת התקשורת רואה בנו ובכנס.

במישור ההנאה, הבידור והאטרקציות – השקענו מחשבה רבה ולא חסכנו – שורת אמנים, זמרים, סטנדאפיסטים ואחרים, פעילויות לילדים ואטרקציות למשפחה – כל זאת ממתין לכם החברים בכנס באילת בהיקפים שאף עולים על השנים שקדמו.

אני קורא לכם למהר ולהירשם וליהנות פעם נוספת משורת אירועים של פעם בשנה, ממפגש בלתי אמצעי ביננו העמיתים למקצוע – "מינגלינג" אילתי שמשי וטעים...

ברצוני להודות ליו"ר מרחב תל אביב-אורי בארי, על שיתוף הפעולה כמו גם לכל החברים שלקחו חלק ושבכוונתם לקחת חלק בכנס הגדול מסוגו בישראל.

להתראות בכנסי אילת.

שלכם,
יזהר קנה רו"ח 
נשיא לשכת רואי חשבון בישראל

דבר יו”ר מרחב תל-אביב

LR_ori_beari
אורי בארי, רו"ח
יו"ר מרחב תל-אביב

חברות וחברים יקרים, 

במסגרת הפעילות המקצועית ותרבותית הענפה של מרחב תל-אביב, אני שמח להזמין אתכם גם השנה להירשם בהקדם ולהיות שותפים בכנס אילת שכולו הנאה, משפחתיות, העשרה ולמידה. לשכת רואי חשבון היא בית ומשפחה עבור כל החברים בה והכנס הוא הזדמנות למפגש משפחתי מיוחד וחוויתי.

הכנס מתקיים בשני מועדים, במהלך החודשים יוני ויולי 2018, לנוחיות החברים ומאפשרת לערוך כנסים בעלי אופי ואווירה שונים ולאפשר את בחירת המלון המועדף.

כפי שהיה בשנים קודמות, נמשיך ונשמור גם השנה על המסורת של שילוב בין כנס מקצועי גדול, אקטואלי וברמה גבוהה, עם דאגה לרווחת החברים והנלווים, שילוב פעילויות מגוונות, שבחלקן תשתתפו עם משפחותיכם הגרעיניות ובחלקן עם משפחת לשכת רואי החשבון.

למען רווחתכם ועל מנת שתפיקו את המרב מהכנס, אנו פועלים להביא את מיטב המרצים ואנשי הציבור המרכזיים במשק. אנו מתכננים עבורכם הרצאות מעשירות בנושאים מקצועיים ואקטואליים, הרלוונטיים לכל אחד ואחד מאיתנו בשגרת העבודה היומית, לרבות חידושי החקיקה.

מבחינת התוכנית המקצועית, בחרנו לשלב השנה נושאים שונים הקשורים לעבודתנו כרואי חשבון: מיסים, ביטוח לאומי, בחינת ענף הנדל"ן והמשכנתאות, תמריצים לעסקים, סוגיות מקצועיות למנהלי כספים וחשבים ועוד נושאים מקצועיים. חלק מהנושאים ישולבו בשני הכנסים וחלקם יהיו באחד מהם.

בהתאם למיטב המסורת שלנו, לצד הפעילות המקצועית, כאמור, יעמדו לרשות כלל אורחי הכנס האפשרויות להשתתף באטרקציות ופעילויות חברתיות מרובות, שאנו מתכננים לכל קהלי היעד, במגוון הגילאים.

ברצוני להודות לשותפיי לעשייה, אשר שוקדים מזה חודשים על תכנון הכנס והכנתו, כך שיענה על רצונות וצורכי חברי הלשכה. תודתי נתונה ראשית לנשיא הלשכה, רו"ח יזהר קנה, לחברי ועד מרחב תל-אביב ולעובדי הלשכה, הפועלים ללא לאות להוצאתו לפועל של הכנס על הצד הטוב ביותר.

אני מאחל לכולנו כנס פורה ומהנה! ניפגש באילת,

בברכה,
אורי בארי, רו"ח
יו"ר מרחב תל-אביב

 

נותני חסות: