הרצאות לנלווים - יולי

חינם! ללא כל עלות

ליאור אקרמן, לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש לשכת ראש השב"כ

שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הינו בוגר ישיבה לשעבר. יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של השב"כ ואת מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי וליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, כולל חקירת רצח ראש הממשלה רבין ז"ל וחקירות נוספות, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון את מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם. מומחה בשפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית.

הקים וניהל חברת אבטחה טכנולוגית, היה בעלים ומנכ"ל של חברה פרטית לייעוץ ניהולי, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין.  בעל טור שבועי קבוע במספר עיתונים ואתרי אינטרנט. היה מעורב ועסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה, שלושה ספרים שכתב בשנים האחרונות נמצאים כיום בתהליכי הפקה. הראשון שבהם "הלנצח נאכל חרב?" יצא לאור לאחרונה ועוסק באתגרים המרכזיים של מדינת ישראל וכיווני המענה. מעבר לתחום הביטחון, עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה והוביל בתקשורת קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות באמצעות תנועת "הדור בקצה המנהרה" בראשה עמד בעבר.   

 

 

3.7.18 בשעה 11:00

מלון דן אולם פיאסטה

אלעד קופרמן בהרצאה


"התוכנית הגדולה: להפיק את הריאליטי של החיים".
אלעד קופרמן, המפיק והיוצר של תכניות פריים טיים מהמובילות בישראל: רמזור, צומת מילר, חי ב- LA LA לנד, ראשון בבידור עם דודו טופז, קחי אותי שרון, אורי גלר מחפש יורש, האח הגדול, אבודים באפריקה ועוד תכנים שכבשו את המסכים בעשרים השנה האחרונות והבעלים של אנדמול שיין ישראל עולה על הבמה עם הרצאתו יוצאת הדופן ומעוררת ההשראה על ההפקה הכי חשובה שלו ושלנו: "התוכנית הגדולה - לנצח בראליטי של החיים " מה המשותף לאח הגדול, רמזור, חי בלה לה לנד, מתים לרגע, נבסו וצומת מילר?
אחרי שהוא הפסיק לעשן, הוריד 60 ק"ג, השתתף בתחרויות מרתון ואיש הברזל והפך לחברת הפקה בינלאומית, אלעד עולה על הבמה לדבר על תכנית לגמרי אחרת: התוכנית הגדולה - תכנית הראליטי בה כל אחד מאתנו הוא השחקן הראשי, התסריטאי, הבמאי והמפיק.
בהרצאה אלעד משתף בהתמודדויות, הסיפורים ובהפקת המסקנות על העקרונות שעבדו בשבילו.
מועד השידור: הפריים טיים של החיים שלכם.
הפורמט: מציאות.
אז מוכנים לנצח את בראליטי של החיים שלכם?

4.7.18 בשעה 16:00

מלון דן אולם פיאסטה