מופעי ערב - יום א׳ - 1.7.2018

שירי מימון

שירי מימון, מהזמרות הבולטות והמצליחות של העשור האחרון,עם יכולת ווקאלית נדירה, פרפורמנס יחיד במינו, דעתנות ורב גוניות. באחת מתקופות השיא בקריירה, כשברקע מסיים להתבשל אלבום חדש, משיקה שירי מימון מופע סולו חדש ומושקע מלא בלהיטים.
האנרגיה המטורפת שמתפרצת על הבמה והקול המרגש והעצמתי של שירי, נוגעים בכולם והופכים את האירוע לכזה שכולם ידברו עליו.

מלון הרודס, פבליון

יום א' 01/07/18 | בשעה: 21:30

ילדים סורגים 2

אבי גרייניק ועידן אלתרמן, הצמד המיתולוגי שהביאו לנו את המופע ״ילדים סורגים״, אחד ממופעי הבידור המצליחים בישראל, חוזרים לאחר עשר שנים במופע חדש עם מערכונים חדשים ודמויות חדשות ולא פחות חשוב, עם הדמויות המוכרות והאהובות מנווה חמציצים ופלטפוס. הם צוחקים על עצמם כהורים ועל ההורים שלהם שעדיין מביכים אותם בגיל 40, על התלות שלהם בסמארטפונים, על ילדים (וכלבים) שזקוקים לריטלין, חרמנות של נשואים,  ובעיקר,  צוחקים על עצמם כצמד. והכל מבוצע בווירטואוזיות המוכרת של גרייניק ואלתרמן - החלפת דמויות תזזיתית, שירי נונסנס שהם מנגנים ואפילו אקרובטיקה...

מלון דן, אולם BBH

יום א' 01/07/18 | בשעה: 21:30

*הכניסה מגיל 15 ומעלה

ליאור נרקיס

ליאור נרקיס מהאמנים הבולטים בישראל ,הוכתר לא פעם כ"פרפורמר של המדינה" ליאור החל את דרכו המוזיקלית בגיל צעיר ומאחוריו כבר 15 אלבומים. ליאור מציג מופע סוחף ואנרגטי הכולל רשימה ארוכה של להיטים אשר כבשו את תחנות הרדיו ואת רחבות הריקודים. ביניהם: "ערב טוב לך", "שגעת טרפת" ,"מול כל העולם", "מהפכה של שמחה", חגיגה בישראל", "ריחות של אלכוהול" , אש ו"אני עף אלייך" המופע בליווי נגנים וזמרות ליווי, ובשילוב בין שיריו החדשים לצד להיטיו הישנים מכל שנות הקריירה.

יום ב' 02/07/18 בשעה 21:30

מלון הרודס, אולם פבליון

ליטל שוורץ

ליטל שוורץ ,היא הסינדרלה של הסטנדאפ התחילה במועדונים קטנים ומצאה את עצמה בתכנית של יאיר לפיד. הצחיקה את כולם ב"צחוק מהעבודה" ואף יצרה את הסדרה "חברות" שהפכה להצלחה בינלאומית. כנראה שהסגנון המשוחרר והקסם האישי עשו את שלהם ובימים אלו מופיעה ליטל ברחבי הארץ במופע סטנד אפ מצחיק וחסר מעצורים.

הילטון מכלת שבא, אולם כנען

יום ב' 02/07/18 | בשעה: 21:30

*הכניסה מגיל 18 ומעלה

דניאל יפה

מסיבת ריקודים עם ה DJ ציפציף ודניאל יפה

במופע פריצה לוהט "Live Show" בליווי רקדנים של הלהיטים החמים ביותר

מלון דן אולם תרשיש

יום ב' 02.07.18 בשעה 21:30

עינת שרוף

בחגיגה ישראלית

מלון דן, אולם תרשיש

יום ג' 03/07/18 | בשעה 21:30

סאבלימינל

מופע שכולו מסיבה אחת גדולה, מסעירה וסוחפת עמוסה בלהיטים מתחילתה ועד סופה. סאבלימינל מביא במופע שלו את שלל סגנונות המוסיקה שמאפיינים את המוסיקה הישראלית: יפ תכוני, רוק, פופ, פאנק,רגאיי, מוסיקה בלקנית ועוד

מלון הילטון מלכת שבא

יום ג' 03/07/18 | בשעה 21:30

אדיר מילר

במופע סטנד אפ נטו, שנון ומצחיק, ומביא לבמה איכויות של וירטואוז אמיתי, מאלתר מחונן ולאחרונה גם שחקן תיאטרון מצליח ("רמזור" ערוץ 2, "החותנת" "הלהקה" תיאטרון הבימה). כמו כן בעל ניסיון רב ויכולת מדהימה בהנחיית אירועים, הנחיה המשלבת סטנד אפ וחומרים שנאספו מהלקוח ובכך יוצר אירוע בעל אופי אישי המתאים לכל מסגרת חברתית ולכל סוגי האוכלוסיה.

יום ג' 03/07/18

מלון הרודס, אולם הפבליון

*הכניסה מגיל 18 ומעלה

שלומי שבת

מופע מוסיקלי עשיר ומרגש

אולם הפביליון, מלון הרודס

יום ד' 04/07/18 בשעה 21:30

שלום אסייג - המופע החדש

כותב ראשי: מני אסייג, כותבים: ליאור פריד, אייל קורן, שלום אסייג.מופע הסטנדאפ החדש והקורע של הקומיקאי שלום אסייג מאגד בתוכו עולם עשיר ומסקרן של חוויות, אנקדוטות, אירועים וסיפורים מחייו בעבר ובהווה המובאים על ידו בדרך מרתקת, משעשעת, קולחת, מעוררת הזדהות ומצחיקה עד דמעות.

במופע החדש מספר שלום אסייג בפרוטרוט על התהפוכות והסערות שעבר בשנים האחרונות כדוגמאת הולדת הנכד והסבאות הצעירה שנכפתה עליו, הזוגיות והחתונה השניה עם בת לעולים מרוסיה וכן לידת הבת שצעירה מהנכד. בתוך כך שלום אסייג איננו זונח את עברו וחוזר במהלך המופע בערגה שופכת מצחוק אל מחוזות ילדותו ואל השכונה שהיוותה פסיפס מרתק של עדות ודמויות. אם כן מובטחות לקהל שעה וחצי של עניין, צחוק בריא וכאבי בטן

מלון דן, אולם BBH

יום ד' 04/07/18 בשעה 21:30

*הכניסה מגיל 18 ומעלה