רויאל ביץ'

מקבוצת מלונות היוקרה של ישרוטל.  גבוה מעל כולם, מול מימיו הכחולים של ים סוף מתנשא מלון רויאל ביץ' אילת , מלון הדגל של ישרוטל באילת. חדרי המלון אלגנטיים, מרווחים ומכולם נשקף נוף הים והרי אדום. במלון מתחם של בריכות שחייה ומפלי מים, שירות איכותי, מטבח גורמה, מסעדות משובחות וחנויות יוקרה. כמו כן, פועל במלון "ספא יערות הכרמל" מבית היוצר של הספא היוקרתי באחוזת יערות הכרמל וחדר כושר מאובזר (בתשלום). מרגע הכניסה ועד לרגע הפרידה מעניק המלון לאורחיו חווית אירוח יוקרתי בלתי נשכחת, פסק זמן איכותי ומעשיר. כשהנאה, בריאות, עסקים, ובילויים חוברים יחדיו -  רויאל ביץ' אילת.

סוגי החדרים ברויאל ביץ':

חדר בלוויסטה

חדר מרווח המרוהט בהידור. בכל חדר מיטה זוגית גדולה, פינת ישיבה וספת יחיד, מרפסת פרטית הפונה לכיוון דרום עם נוף (למעט חדרים הממוקמים בקומה השלישית). החדר מתאים לאירוח של עד זוג+ ילד + תינוק או שלושה מבוגרים.

 

חדר בלוויסטה מחודש

חדר מהודר ומרווח ששופץ לאחרונה, צופה אל ים סוף והרי אדום. בכל חדר מיטה זוגית,  מרפסת, חדר רחצה מפואר עם מקלחון. החדר מתאים לאירוח של עד זוג+ילד+תינוק או שלושה מבוגרים.

 

חדר רויאל

חדר מרווח יותר מחדר בלוויסטה ובכל חדר ג'קוזי בחדר האמבטיה, מרפסת פרטית הפונה לנוף המרהיב של הים האדום. החדר מקנה כניסה חופשית לטרקלין העסקים (אין כניסה לילדים) וארוחת בוקר המוגשת במסעדת "בובעס". החדר מתאים לאירוח של עד זוג+ילד+תינוק או שלושה מבוגרים.

חדר רויאל מחודש

חדר משופץ, מהודר וגדול, צופה אל ים סוף והרי אדום. בחדר חדר רחצה מפואר הכולל אמבטיה ומקלחון – אין ג'קוזי בחדר זה. החדר מקנה כניסה חופשית לטרקלין העסקים (אין כניסה לילדים) וארוחת בוקר המוגשת במסעדת "בובעס". החדר מתאים לאירוח של זוג+ילד או 3 מבוגרים.

חדר משפחה

חדר הורים מרווח הכולל מיטה זוגית, ספת יחיד ופינת ישיבה, דלת מקשרת לחדר הילדים ובו שתי מיטות יחיד. בחדר חדר אמבטיה אחד. אירוח בחדר מתאים להרכב של עד זוג+3 ילדים או שלושה מבוגרים+ 2 ילדים. חדר למשפחות מינימום זוג+ 2 ילדים.

חדר נשיאותי

חדר הממוקם בקומות 14-16, צופה אל ים סוף והרי אדום. החדר מעוצב בפאר, כולל פינת ישיבה, חדר אמבטיה עם מקלחון ואמבט ומרפסת מרווחת עם פינת ישיבה. האירוח בחדר מקנה כניסה לטרקלין (כניסה מגיל 16 ומעלה), כניסה לספא ארוחת בוקר המוגשת במסעדת "בובעס" ועיתון יומי. האירוח בחדר מתאים להרכב של עד זוג בלבד (ללא ילדים).

סוויטה בלוויסטה

חדרי הסוויטה המפוארים נמצאים בקומות 10-14. בסוויטה חדר שינה, סלון מפואר ומרפסת גדולה עם מיטות שיזוף, הפונה לנוף המרהיב של הים האדום. במרפסת פינת ישיבה וג'קוזי חיצוני מקורה. האירוח בסוויטה מקנה כניסה לטרקלין (כניסה מגיל 16 ומעלה), כניסה לספא, ארוחת בוקר ב במסעדת "בובעס" ועיתון יומי. אירוח בסוויטה מתאים לזוגות בלבד (ללא ילדים ותינוקות).

סוויטת רויאל

סוויטה מרווחת ומפוארת הכוללת חדר אירוח, חדר שינה מרווח עם כניסה נפרדת ובו מיטה זוגית, פינת ישיבה ושולחן עבודה. בסוויטה שני חדרי רחצה מפוארים עם אמבטיה, מרפסת גדולה ומפוארת עם מיטות שיזוף, פינת ישיבה וג'קוזי חיצוני מקורה. האירוח בסוויטה מקנה כניסה לטרקלין (כניסה מגיל 16 ומעלה), כניסה לספא, ארוחת בוקר במסעדת "בובעס" של המלון ועיתון יומי. החדר מתאים לאירוח של זוג+ילד+תינוק או 3 מבוגרים.