לגונה (הכל כלול)

חופשת הכל כלול מושלמת

מלון ישרוטל לגונה אשר חודש לאחרונה, מציע חופשה בה הכל כלול במחיר: הארוחות, הגלידות, השתייה, העוגות, הפינוקים בבריכה – הכל חופשי בלי הגבלה!

במלון ימצא כל אחד מבני המשפחה את החוויה שביקש: חדרים מרווחים ומפנקים, אשר חודשו לחלוטין לאחרונה, בריכת שחייה גדולה עם משטחי שיזוף נרחבים, בריכת ילדים ובריכת טף, מועדון 'ילדודס' לפעילות מהנה ויצירתית בהדרכת צוות מיומן, ספא 'אספרי' עם מגוון טיפולים מצוינים, והעיקר – אווירה נהדרת של פינוק, בדיוק כמו שחופשה משפחתית צריכה להיות.

חדר האוכל מציע ארוחות עשירות ומגוונות: ארוחת בוקר משודרגת, ארוחות צהרים וערב הכוללות מנות שף אישיות, בר משקאות משודרג בלובי ועוד.

בעוד הילדים נהנים בבריכה או במועדון, יכולים ההורים לקחת 'פסק זמן' וליהנות בלי סוף מאווירת החופש המוחלט ומחוויית אירוח נעימה וביתית.

להשלמת החוויה מציע המלון מסעדה (בחודשי הקיץ) ובר משקאות לשפת הבריכה, לובי ובר יין, וכן פיאנו בר המגיש מגוון סוגי קפה, חליטות תה, ומבחר מאפים.

סוגי החדרים בלגונה:

חדר נוף הרים

חדר מהודר עם מיטה זוגית, ספה, פינת ישיבה, ערכת קפה, חדר אמבטיה ומרפסת. המרפסת אינה פונה לבריכה. החדר מתאים לאירוח של עד זוג+1+תינוק או שלושה מבוגרים.

 

___________________________________
החדר מותאם לאירוח מקסימלי של זוג + ילד + תינוק או 3 מבוגרים.

חדר פונה לבריכה

חדר מהודר עם מיטה זוגית, ספה, פינת ישיבה, ערכת קפה, חדר אמבטיה ומרפסת הפונה לבריכה. החדר מתאים לאירוח של עד זוג+1+תינוק או שלושה מבוגרים.

 

 

 

חדר סטודיו

חדר מרווח ונוח עם פינת שינה נוספת. בחדר מיטה זוגית, ספה נפתחת, פינת ישיבה וערכת קפה. חדר ללא מרפסת. החדר מתאים לאירוח של שלושה מבוגרים +ילד או ארבעה מבוגרים.

 

 

חדר משפחתי

חדר מרווח המורכב מחדר ילדים עם ספה זוגית המופרד מחדר ההורים. חדר ההורים כולל מיטה זוגית ופינת ישיבה. בחדרי המשפחה מרפסת הפונה לבריכה. החדר מתאים לאירוח של עד שלושה מבוגרים+2 ילדים+תינוק.